کلینیک تخصصی گیربکس اتوماتیک ناطقی

کلینیک تخصصی گیربکس اتوماتیک ناطقی متخصص و مجهز در زمینه تعمیر انواع گیربکسهای اتوماتیک، الکترونیک و تیپ ترونیک می باشد. تعمیرکاران ما پس از عیب یابی با دستگاه، تعمیرات اساسی، جزئی و تعویض گیربکسهای نو یا استوک آماده نصب جهت متقاضیان محترم را انجام می دهند. و همچنین تبدیل گیربکس های دنده ای به اتومات نیز در این کلینیک صورت می پذیرد. البته عیب یابی اولیه رایگان انجام میشود.
این تعمیرگاه واقع در شرق تهران، منطقه رسالت، خیابان شهید مدنی، پایین تر از مترو فدک پلاک ۱۱۹۳ و در نزدیکی اتوبان امام علی قرار دارد.

کلینیک تخصصی گیربکس اتوماتیک ناطقی از سال ۱۳۹۰ بصورت رسمی فعالیت خود را آغاز نموده و عضو اتحادیه تعمیرکاران اتومبیل تهران بوده و همچنین آقای محمدنبی ناطقی عضو سایت جهانی اطلاع رسانی مشاغل جمهوری اسلامی ایران نیز می باشند. برادران ناطقی در تعمیرات گیربکسهای اتوماتیک، متخصص بوده و بسیار فعالانه در این ضمینه مشغول به کار هستند.
کلینیک تخصصی گیربکس اتوماتیک ناطقی در طول سالهای فعالیت خود با ارائه خدمات صادقانه با بهره مندی از مدیریت ممتاز ( آقای محمد نبی ناطقی ) و کادر فنی مجرب، فقط و فقط با ارائه لوازم یدکی فابریک( اصلی )، اوریجینال واجد استاندارد فنی بالا و بهره گیری از جدیدترین دستگاههای روز دنیا با موفقیت در رفع عیوب انواع اتومبیلهای داخلی و خارجی تخصص دارد. این کلینیک به مشتریان خود نیز افتخار می نماید، زیرا که پس از مراجعه و رفع مشکلاتشان با رضایتمندی بالا و کامل ما را به اقوام، دوستان و آشنایان خود معرفی می نمایند تا چنانچه نیازمند خدمات باشند به ما مراجعه نمایند.

ضمناً علاوه بر تجربه خود از اطلاعات گروه های همکار و تولید کنندگان قطعات مخصوص رفع عیوب در تعمیرات خود استفاده می نمایند، به عنوان نمونه عیب گیربکس هائی که بروی اتومبیل های پژو ۲۰۶ ، ۲۰۷ ، ۴۰۷ ، مگان (AL4) قرار دارند، طراحی کلاچ ورودی است که پس از رانندگی در ترافیک سنگین ( ایست و حرکت متداول، مرکز شهر و یا در جاده ) در زمان ایست و حرکت متوجه ضربه شدید می گردید و یا باز در رانندگی طولانی در جاده، اتومبیل درست دنده عوض نمی کند از دنده سه بالاتر نمی رود، یا در نیسان ماکزیما با نوع گیربکس RE4F04A که در اثر کمبود روغنکاری باعث خرد شدن تمامی دنده های گیربکس می شود و یا در Kia Rio که در همان چند هزار کیلومتر اول دنده عقب از بین می رود و یا گیربکس کاملا می سوزد و این لیست همچنان ادامه دارد ، ما به مشتریان خود خصوصا زمانی که گیربکس را تعمیر اساسی می کنیم نحوه درست استفاده و مراقبت های لازم را یاد می دهیم که البته در این سایت به آن اشاره ای نموده ایم.

گواهینامه

آقای محمدنبی ناطقی عضو سایت جهانی اطلاع رسانی مشاغل جمهوری اسلامی ایران می باشند.

از افتخارات ما

مشتریان پس از مراجعه و رفع مشکلاتشان با رضایتمندی بالا و کامل ما را به اقوام، دوستان و آشنایان خود معرفی می نمایند.